Czym jest BEST WAT

Stowarzyszenie Studentów best WAT jest organizacją mającą na celu stworzenie grupy ambitnych ludzi, którzy mają możliwość kreowania oraz uczestnictwa w wielu rożnego rodzaju projektach i wydarzeniach. Niektóre z tych wydarzeń mają cele czysto towarzyskie, inne zaś skupiają się bardziej na zagadnieniach naukowych i angażując przy tym wybrane organizacje z całego kraju.

Misja BEST WAT

Po co istniejemy – best WAT czyli MY istniejemy po to, aby rozwijać siebie. Aby nabywać praktyczne umiejętności, których nie mamy szansy zdobyć siedząc na wykładzie. Aby mieć szansę na poznanie świata biznesu i nawiązania kontaktów biznesowych już wtedy gdy nasi koledzy z roku znają jedynie świat całek i kolejek w dziekanacie. Jesteśmy w best WAT po to, aby mieć szansę wyprzedzenia tych, którzy w BEST nie są.

Do czego dążymy – dążymy do tego, aby ludzie nas podziwiali za to co robimy. Aby zazdrościli nam tego, że jesteśmy BEST!

Kim są nasi odbiorcy – naszymi odbiorcami są studenci. To głównie oni korzystają z tego co tworzymy.

Jakie potrzeby zaspokaja BEST – BEST pomaga studentom odnaleźć nie tylko rozrywkę organizując WAT LAN Party. Pomaga im również już w trakcie studiów wkroczyć w życie zawodowe. Odnaleźć się na rynku pracy i wykorzystać swój potencjał. Gdyby nie my, studenci nie mieliby szansy na poznanie swoich potencjalnych przyszłych pracodawców. Nie mogliby spotkać się w dużej grupie i zagrać przeciwko sobie w CS’a. Gdyby nie my, skazani byliby tylko na nudę podsycaną książkami i grafiką inżynierską.

Kultura organizacyjna BEST WAT

Podstawą kultury organizacyjnej best WAT jest równość, braterstwo i współpraca. Mimo, że w stowarzyszeniu wyłoniony został zarząd, wszyscy jesteśmy równi. Działamy w myśl zasady demokracji a każdy z nas ma jednakowe prawo głosu. Nie zwracamy się do siebie stosując formalne tytuły – mówimy sobie po imieniu. Wszyscy jesteśmy przede wszystkim kumplami tworzącymi dobry zespół. Nie ma tutaj formalnych poleceń służbowych bo nikt nikomu tutaj nie służy. Wszyscy wspólnie pracujemy dla osiągnięcia naszego wspólnego celu – stworzenia silnej organizacji. Jednakże uczestnicząc w best WAT nigdy nie robimy tego kosztem samego siebie. Zawsze staramy się godzić własne plany z działaniem stowarzyszenia. To stowarzyszenie jest dla nas a nie my dla stowarzyszenia.