Członkowie

Zarząd Stowarzyszenia

Wojciech Malinowski
Prezes Zarządu

Wydział Cybernetyki
Kierunek Informatyka
wojciech.malinowski@bestwat.org.pl

Kamil Kacprowicz
Sekretarz Stowarzyszenia

Wydział Elektroniki
Kierunek Elektronika i telekomunikacja
kamil.kacprowicz@bestwat.org.pl

Michał Stępień
Vice Prezes Ds. Fundraisingu

Wydział Elektroniki
Kierunek Elektronika i telekomunikacja
michal.stepien@bestwat.org.pl

Martyna Wytrykowska
Vice Prezes Ds. Marketingu

Wydział Elektroniki Kierunek Elektronika i telekomunikacja martyna.wytrykowska@bestwat.org.pl

Patrycja Wojda
Vice Prezes Ds. HR

Wydział Logistyki
Kierunek Logistyka
patrycja.wojda@bestwat.org.pl

Natalia Sosnowska
Vice Prezes Ds. It & Logistics

Wydział Inżynierii Lądowej i Geodezji
Kierunek Budownictwo
natalia.sosnowska@bestwat.org.pl

Komisja Rewizyjna

Karol Binduga

Wydział Elektroniki
Kierunek Elektronika i telekomunikacja
karol.binduga@bestwat.org.pl

Justyna Prokop

Wydział Mechatroniki
Kierunek Mechatronika
justyna.prokop@bestwat.org.pl

Monika Wodyk

Wydział Logistyki
Kierunek Logistyka
monika.wodyk@bestwat.org.pl

Członkowie zwyczajni stowarzyszenia

Karolina Chudzińska
Wydział Mechaniczny
Kierunek Logistyka
karolina.chudzinska@bestwat.org.pl

Paweł Mazurek

Wydział Elekroniki
Kierunek Elektronika i telekomunikacja
pawel.mazurek@bestwat.org.pl

Igor Grabowski

Wydział Nowych Technologii i Chemii
Kierunek Chemia
igor.grabowski@bestwat.org.pl

Piotr Sienkiewicz

Wydział Elektroniki
Kierunek Elektronika i Telekomunikacja
piotr.sienkiewicz@bestwat.org.pl

Tomasz Wolak

Wydział Mechaniczny
Kierunek Mechanika i budowa maszyn
tomasz.wolak@bestwat.org.pl

Agnieszka Szyszko

Wydział Logistyki
Kierunek Logistyka
agnieszka.szyszko@bestwat.org.pl

Konrad Jaskułowski
Wydział Nowych Technologii i Chemii
Kierunek Chemia i inżynieria materiałów specjalnego przeznaczenia
konrad.jaskulowski@bestwat.org.pl

Michał Lis

Wydział Logistyki
Kierunek Logistyka
michal.lis@bestwat.org.pl

Kinga Wójcik

Wydział Logistyki
Kierunek Logistyka
kinga.wojcik@bestwat.org.pl

Dawid Mrozek

Wydział Logistyki
Kierunek Logistyka
dawid.mrozek@bestwat.org.pl

Magdalena Czapla

Wydział Logistyki
Kierunek Logistyka
magdalena.czapla@bestwat.org.pl

Paweł Gostkiewicz

Wydział Inżynierii Lądowej i Geodezji
Kierunek Geodezja
pawel.gostkiewicz@bestwat.org.pl

Karolina Siedlecka

Wydział Logistyki
Kierunek Logistyka
karolina.siedlecka@bestwat.org.pl

Maciej Wróbel
Wydział Logistyki
Kierunek Logistyka
maciej.wrobel@bestwat.org.pl

Honorowi członkowie stowarzyszenia

Jacek Woźniak

Ze Stowarzyszeniem BEST WAT byłem związany od roku 2007, będąc na początku członkiem zwyczajnym. W kolejnych latach miałem przyjemność pełnić funkcje pełnomocnika zarządu ds. PR oraz v-ce prezesa ds. marketingu.

Dodaj komentarz