Członkowie

Zarząd Stowarzyszenia

Wojciech Malinowski
Prezes Zarządu

Wydział Cybernetyki
Kierunek Informatyka
wojciech.malinowski@bestwat.org.pl

Wakat
Sekretarz Stowarzyszenia

Michał Stępień
Vice Prezes Ds. Fundraisingu

Wydział Elektroniki
Kierunek Elektronika i telekomunikacja
michal.stepien@bestwat.org.pl

wakat
Vice Prezes Ds. Marketingu

Kinga Wójcik
Vice Prezes Ds. HR

Wydział Logistyki
Kierunek Logistyka
kinga.wojcik@bestwat.org.pl

Natalia Sosnowska
Vice Prezes Ds. It & Logistics

Wydział Inżynierii Lądowej i Geodezji
Kierunek Budownictwo
natalia.sosnowska@bestwat.org.pl

Komisja Rewizyjna

Karol Binduga

Wydział Elektroniki
Kierunek Elektronika i telekomunikacja
karol.binduga@bestwat.org.pl

Członkowie zwyczajni stowarzyszenia

Karolina Chudzińska
Wydział Mechaniczny
Kierunek Logistyka
karolina.chudzinska@bestwat.org.pl

Michał Lis

Wydział Logistyki
Kierunek Logistyka
michal.lis@bestwat.org.pl

Dawid Mrozek

Wydział Logistyki
Kierunek Logistyka
dawid.mrozek@bestwat.org.pl

Magdalena Czapla

Wydział Logistyki
Kierunek Logistyka
magdalena.czapla@bestwat.org.pl

Tomasz Wolak

Wydział Mechaniczny
Kierunek Mechanika i budowa maszyn
tomasz.wolak@bestwat.org.pl

Emil Malski

Wydział Mechatroniki i Lotnictwa
Kierunek Lotnictwo i kosmonautyka
emil.malski@bestwat.org.pl

Honorowi członkowie stowarzyszenia

Jacek Woźniak

Ze Stowarzyszeniem BEST WAT byłem związany od roku 2007, będąc na początku członkiem zwyczajnym. W kolejnych latach miałem przyjemność pełnić funkcje pełnomocnika zarządu ds. PR oraz v-ce prezesa ds. marketingu.

Dodaj komentarz