Członkowie

Zarząd

Wojciech Malinowski
Prezes Zarządu

Instytut Optoelektroniki
Kierunek studiów Optoelektronika
wojciech.malinowski@bestwat.org.pl

Wakat
Sekretarz

 

Michał Stępień
Viceprezes ds. Fundraisingu

Wydział Elektroniki
Kierunek studiów Elektronika i Telekomunikacja
michal.stepien@bestwat.org.pl

Wakat
Viceprezes ds. Marketingu

Kinga Wójcik
Viceprezes ds. HR

Wydział Logistyki
Kierunek studiów Logistyka
kinga.wojcik@bestwat.org.pl

Natalia Sosnowska
Viceprezes ds. IT & Logistics

Wydział Inżynierii Lądowej i Geodezji
Kierunek studiów Budownictwo
natalia.sosnowska@bestwat.org.pl

Komisja Rewizyjna

Karol Binduga

Wydział Elektroniki
Kierunek studiów Elektronika i telekomunikacja
karol.binduga@bestwat.org.pl

Other members

Karolina Chudzińska
Wydział Logistyki
Kierunek studiów Logistyka
karolina.chudzinska@bestwat.org.pl

Michał Lis

Wydział Logistyki
Kierunek studiów Logistyka
michal.lis@bestwat.org.pl

Dawid Mrozek

Wydział Logistyki
Kierunek studiów Logistyka
dawid.mrozek@bestwat.org.pl

Tomasz Wolak

Wydział Mechaniczny
Kierunek studiów Mechanika i budowa maszyn
tomasz.wolak@bestwat.org.pl

Magdalena Czapla
Wydział Logistyki
Kierunek studiów Logistyka
magdalena.czapla@bestwat.org.pl

Eliza Sitek
Wydział Logistyki
Kierunek studiów Obronność państwa
eliza.sitek@bestwat.org.pl

Bartosz Eliks
Wydział Logistyki
Kierunek studiów Obronność państwa
bartosz.eliks@bestwat.org.pl

Anna Kamińska
Wydział Logistyki
Kierunek studiów Obronność państwa
anna.kamińska@bestwat.org.pl

Emil Malski
Wydział Mechatroniki i Lotnictwa
Kierunek studiów Lotnictwo i kosmonautyka
emil.malski@bestwat.org.pl

Kamila Sosnowska
Wydział Cybernetyki
Kierunek studiów Informatyka
kamila.sosnowska@bestwat.org.pl

Dodaj komentarz