Targi Pracy WAT “Przyszłość i Kariera” 2020

UWAGA!! ZMIANA TERMINU Z POWODU EPIDEMII CoVID-19. Więcej Informacji już wkrótce.

Targi Pracy WAT “Przyszłość i Kariera” 2020

Do rozpoczęcia Targów Pracy pozostało:

 
 

Patroni medialni

 

employear

 

Nazwa Twojej Firmy

Liczba miejsc pracy

Miejsce na dane i formularz CV

 

Nazwa Twojej Firmy

Liczba miejsc pracy

Miejsce na dane i formularz CV

Wystawcy

 

PIT-RADWAR S.A.

Liczba ofert pracy: 

około 10

O firmie

PIT-RADWAR S.A. jest jednym z czołowych dostawców urządzeń z zakresu elektroniki profesjonalnej dla Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej.

Spółka, od kilkudziesięciu lat prowadzi prace badawczo-rozwojowe w dziedzinie radiolokacji, radioelektronicznych systemów rozpoznania, systemów automatyzacji i wspomagania dowodzenia oraz powiązanych z nimi systemów uzbrojenia, zwłaszcza przeciwlotniczego. Produkty PIT-RADWAR S.A. znajdują się na uzbrojeniu wszystkich rodzajów Sił Zbrojnych RP a także na wyposażeniu armii zagranicznych.

PIT-RADWAR S.A. obsługuje pełny cykl dostaw wyrobów od określenia wymagań, poprzez prace badawczo-rozwojowe, prace projektowe, produkcję aż do wsparcia logistycznego oferowanego użytkownikom.

Stały rozwój, poszukiwanie nowych, innowacyjnych rozwiązań, wysoko kwalifikowana kadra pracownicza, wykorzystywanie najnowszych osiągnięć nauki i techniki pozwalają Spółce stale poszerzać ofertę i dostarczać nowoczesne, unikalne rozwiązania w pełni dostosowane do współczesnych, wciąż wrastających wymagań odbiorców.

PIT-RADWAR S.A. należy do Polskiej Grupy Zbrojeniowej.

Formularz na CV
[contact-form-7 id=”15432″]

 

Wojskowe Zakłady Elektroniczne S.A.

Liczba ofert pracy:

10

Formularz na CV
[contact-form-7 id=”15856″]

 

 

ULMA Construction Polska S.A.

Formularz na CV
[contact-form-7 id=”15865″]

 

Wavenet Sp.z.o.o.

Liczba ofert pracy:

15

Formularz na CV
[contact-form-7 id=”15872″]

 

Wipasz S.A.

Liczba ofert pracy:

Automatyk - 5

O firmie

Wipasz SA to największy polski producent pasz i lider w produkcji świeżego mięsa z kurczaka – firma w 100% oparta na polskim kapitale.

Dzięki pełnej integracji procesu produkcyjnego oraz zastosowaniu innowacyjnych technologii, dostarczamy naszym klientom produkty spełniające najwyższe normy jakościowe.

Produkujemy rocznie ponad milion ton paszy dla drobiu, trzody i bydła w 5 wytwórniach zlokalizowanych w całej Polsce. Obecnie trwa budowa 6 wytwórni zlokalizowanej w Międzyrzecu Podlaskim. Będzie to druga wytwórnia NO GMO Wipasz S.A.

Nasza Dywizja Mięsna składa się z dwóch zakładów drobiarskich zlokalizowanych w Mławie i Międzyrzecu Podlaskim. W obud zakładach produkowanych jest dziennie 1 000 ton mięsa z kurczaka a nasze moce ubojowe sięgają 3 milionów kurcząt tygodniowo.

Formularz na CV
[contact-form-7 id=”15878″]

 

AVL Software and Functions GmbH Sp. z o o. – Oddział w Polsce

Liczba ofert pracy:

3

Formularz na CV
[contact-form-7 id=”15889″]

 

Warszawskie Zakłady Mechaniczne PZL-WZM w Warszawie S. A.

Liczba ofert pracy:

7

O firmie

WUZETEM to producent elementów do układów wtryskowych stosowanych w silnikach wysokoprężnych, działający od 65 lat pod własną, rozpoznawalną marką na światowym rynku części zamiennych (Automotive Aftermarket).

Wytwarzamy produkty ekwiwalentne z produkowanymi przez firmy działające na rynku Oryginal Equipment Market.

Nasza oferta jest skierowana do obiorców oczekujących najwyższej jakości wykonania.

WUZETEM stosuje procesy obróbki skrawaniem, elektro i hydroerozji, obróbkę cieplną i cieplno-chemiczną.

Korzystamy z doświadczeń liderów rynku w zakresie specjalistycznych maszyn i urządzeń.

Współpracujemy z nimi tworząc unikalne, własne rozwiązania techniczne.

Dysponujemy doświadczoną kadrą inżynierską, techniczną i produkcyjną.

Mamy pełne zaplecze pomiarowe, laboratoryjne i diagnostyczne.

Współpracujemy z ośrodkami naukowymi

Formularz na CV
[contact-form-7 id=”15966″]

 

Urząd Komunikacji Elektronicznej

Liczba ofert pracy:

Prowadzimy rekrutacje na różne stanowiska przez cały rok.

O firmie

Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej jest organem regulacyjnym w zakresie działalności telekomunikacyjnej, pocztowej, oraz gospodarki zasobami częstotliwości. Jest także organem nadzoru rynku w zakresie kontroli wyrobów emitujących lub podatnych na emisję pola elektromagnetycznego, w tym urządzeń radiowych wprowadzonych do obrotu handlowego w RP.

 

 

 

Do głównych zadań Prezesa UKE należy:

  • analiza, regulacja i kontrola rynku telekomunikacyjnego,
  • gospodarka zasobami  częstotliwości,
  • gospodarka zasobami numeracji telefonicznej,
  • kontrola spełniania wymagań z zakresu kompatybilności elektromagnetycznej,
  • analiza, regulacja i kontrola rynku pocztowego.

Prezes UKE jest organem prawnie odrębnym i niezależnym. Prezesa UKE powołuje Sejm za zgodą Senatu na wniosek Prezesa Rady Ministrów. Kadencja trwa 5 lat.

Misją Prezesa UKE

jest zapewnianie obywatelom dostępu do nowoczesnych usług telekomunikacyjnych i pocztowych na rozwijającym się rynku oraz w dynamicznym otoczeniu międzynarodowym.

Wizją Prezesa UKE

jest pełnienie roli obiektywnego, merytorycznego oraz wiarygodnego moderatora rozwoju rynku, działającego ze zrozumieniem potrzeb społeczeństwa oraz zasad funkcjonowania sektora przedsiębiorstw.

 

Robert Bosch sp. z o.o.

Liczba ofert pracy:

45

O firmie

Od ponad 130 lat jesteśmy globalnym liderem w dziedzinie innowacyjnych technologii i usług. W Boschu tworzymy coś wyjątkowego – technologię bliżej nas. Zależy nam na tym, by nasi współpracownicy rozwijali się poprzez rekrutacje wewnętrzne, zmiany projektów, awanse i szkolenia. Ciągła nauka i regularne zmienianie perspektywy są mocno zakorzenione w naszej kulturze. Poszukujemy profesjonalistów i studentów, znających języki, których cechuje proaktywność, zaangażowanie i przedsiębiorczość oraz chęć rozwoju się w takich obszarach jak: sprzedaż, marketing, obsługa klienta, wytwarzanie oprogramowania, consulting IT, R&D, Produkcja i montaż, logistyka, konstrukcja i projektowanie, serwis, księgowość i controlling.

 

Centralny Ośrodek Informatyki

Liczba ofert pracy:

15

O firmie

Są tacy, dla których przy tworzeniu usług cyfrowych najważniejszy jest człowiek. Jest miejsce, gdzie dzięki technologii rozproszone instytucje łączą się w proste usługi przyjazne dla obywateli – tak wygląda kod do cyfryzacji. W Centralnym Ośrodku Informatyki realizujemy projekty dla Ministerstwa Cyfryzacji.

 

Jesteśmy unikalnym w skali państwa zespołem liczącym blisko 600 specjalistów.

Zatrudniamy ekspertów IT
Zarządzamy Systemem Rejestrów Państwowych
Projektujemy e-usługi
Prowadzimy projekty
Dzielimy się wiedzą

My już jesteśmy częścią cyfryzacji, a Ty?

 

 

F5 Networks

Liczba ofert pracy:

6

 

 

 

 

 STRABAG Sp. z o.o.

Liczba ofert pracy:

w ciągu roku prowadzimy wiele rekrutacji.

O firmie

STRABAG jest obecny na polskim rynku budowlanym od ponad 30 lat i realizuje najbardziej prestiżowe i zaawansowane technologicznie  inwestycje w segmentach budownictwa ogólnego, infrastrukturalnego i inżynieryjnego. STRABAG posiada rozwiniętą sieć wytwórni mieszanek asfaltowych, własne wytwórnie betonu, laboratoria oraz własne kopalnie kruszyw. Dysponuje wysoko wykwalifikowaną kadrą specjalistów i najnowszej generacji parkiem maszynowym. W Polsce STRABAG zatrudnia blisko 6 tys. osób.

Dla absolwentów

Płatny Program Rozwojowy – STRABAG dla Młodych Inżynierów/Finansistów

 

Dla studentów

LATO W STRABAG – Program Praktyk Letnich: praca na budowie i/lub w biurze dla studentów

budownictwa oraz finansów i kierunków pokrewnych.

 

Aktualne oferty znajdują się na www.strabag.pl/kariera

 

 

 Unocom Sp. z o.o. Sp. K.

Liczba ofert pracy:

5

O firmie

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą zajmującą się: kompleksowym wykończeniem powierzchni biurowych, handlowych oraz użyteczności publicznej, projektowaniem wnętrz, wykonywaniem instalacji teletechnicznych i elektrycznych na terenie całej Polski.
http://www.unocom.pl/

Faurecia Automotive Polska S.A.

Liczba ofert pracy:

20

O firmie

Faurecia jest międzynarodową firmą produkującą części do samochodów wielu światowych marek. Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji elementów wyposażenia samochodowego w czterech kluczowych dziedzinach: fotelach samochodowych, technologiach kontroli emisji spalin, wnętrzach samochodowych, rozwiązaniach IT. Działamy w 37 krajach tworząc ponad 100 tysięcy miejsc pracy w 300 zakładach produkcyjnych i 35 ośrodkach badawczo-rozwojowych na świecie.
Faurecia R&D Center S.A. w Grójcu jest jedynym centrum badań i rozwoju w Polsce, które pracuje nad innowacjami i nowymi rozwiązaniami w dziedzinie foteli samochodowych. Klientami Faurecii R&D Center są najwięksi reprezentanci branży motoryzacyjnej na świecie, co w rezultacie oznacza, że auta z fotelami Faurecii jeżdżą po drogach całego świata. Do producentów samochodów, którzy korzystają z naszych usług i stosują produkty przez nas wytworzone zaliczyć można m.in. następujące marki: Volkswagen, Ford, PSA, Fiat, Audi, Tesla, Porsche, Opel.

 

 

e-XIm IT S.A.

Liczba ofert pracy:

3

O firmie

Firma e-Xim IT S.A. jest specjalistyczną firmą informatyczną, oferującą rozwiązania z szeroko rozumianego obszaru zarządzania IT, a w szczególności z obszarów zarządzania usługami wg ITIL®, transformacji cyfrowej, rozwoju aplikacji oraz automatyzacji procesów. e-Xim IT oferuje rozwiązania wiodących światowych producentów oprogramowania, jest Partnerem takich liderów światowych rozwiązań, jak ServiceNow (Enterprise Service Management) czy Automation Anywhere (Robotic Process Automation).

Z archiwum poprzednich edycji

Rektor - Komendant WAT o Targach Pracy:

2019:

2018:

2017: